درباره ما

 

درباره وب تنان

 

وب تنان یکی از تخصصی ترین شرکت های طراحی سایت در استان خوزستان میباشد  که خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی را همگام با تکنولوژی روز به اقصی نقاط دنیا ارائه می نماید.
 

 

تاریخچه شرکت

 

وب تنان از سال 1385 شروع به کار نموده و در سال 1391 به صورت رسمی با شماره ثبت 2943 و مجوز رسمی از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور فعالیت خود را با نام حقوقی گذرگاه جهانی وب آغاز نموده که با مدیریت جدی تر و برگزیدن راهبردهای نوین بازاریابی اینترنتی مصمم به ارائه خدماتی متمایز و درخور مشتریان محترم خویش در سازمان ها ، صنایع و شرکت های تجاری گشته است.

تمرکز اصلی فعالیت شرکت بر سه محور اصلی طراحی وب سایت، بهینه سازی وب سایت (SEO) و تجارت الکترونیک (بازاریابی اینترنتی) است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده؛ تا بتواند پاسخگوی بخش بسیار بزرگی از خواسته های بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد.
 

مدیران و موسسان شرکت

 

مجتبی تابش به عنوان مدیرعامل و مدیر اداری، با 7 سال سابقه کار به عنوان تکنسین کامپیوتر و مدرس آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای در حوزه ی نرم افزار و سخت افزار و ابراهیم خصال به عنوان مدیر فنی و اجرایی، با 8 سال سابقه کار در طراحی وب ، برنامه نویسی ، مدرس آموزشگاه های آزاد و مدرس انجمن کامپیوتر دانشگاه خاتم الانبیا مدیران و موسسان شرکت می باشند.
 

چشم انداز

 

ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های تحت وب که از یک سو نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.
 

 

اهداف شرکت

 

1. بکارگیری جدیدترین فناوری ها در زمینه ی طراحی سایت

2. بکارگیری جدیدترین راهکارها در زمینه بهینه سازی وب سایت، افزایش ترافیک سایت و ارتقاء رتبه بندی در موتورهای جستجو

3. ارائه مشاوره و خدمات متنوع در زمینه بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی و فروش از طریق اینترنت

4. حضور فعال در انجام پروژه ها در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی تحت وب

5. ارتقاء مداوم سطح علمی و توانایی فنی شرکت برای انجام پروژه های ملی و بین المللی
 

خط مشی وب تنان

 

ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان

ارتقاء دانش فنی مشتریان از طریق مشاوره و آموزش

ارتقاء مداوم کیفیت و تنوع خدمات

ارتقاء سطح مهارت, توانمندی و دانش نیروی انسانی شرکت

ارتقا سطح مشارکت و روحیه همکاری کارکنان شرکت

تقویت روحیه مشتری مداری در تمامی مراحل کاری

ارائه امکانات متعدد فناوری های تحت وب با تمرکز بر کاربردهای تجاری همچون افزایش فروش محصولات و خدمات مشتریان

خط مشی ما بر مبنای کرامت انسانی، اعتماد متقابل و كار گروهی هدفمند استوار است و همواره در تلاش برای رقابت، آزمایش، ارزیابی مجدد و بهبود استانداردهای حرفه ای خود می باشیم.

دستاورد بزرگ نخستین جشنواره بومی محلی شهرستان بهبهان

در کنار حضور باشکوه و کم نظیر شهروندان در این رویداد عظیم فرهنگی ، به طور یقین بزرگترین دستاورد این جشنواره بومی محلی ساخت وتولید نخستین نرم افزار جامع معرفی شهرستان بهبهان بود که رونمایی شد.